Hakkımızda

İzmit Arçelik Servisi için buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrikli süpürge ve derin dondurucu cihazlarına servis hizmeti veriyoruz. 2010 yılından itibaren İzmit bölgesinde uzman ekiple profesyonel teknik servis hizmeti veriyoruz. Garantili beyaz eşya ürünlerine hizmet vermiyoruz. Sadece garanti süresi bitmiş cihazlara servis sunuyoruz. İzmit Arçelik Servisi Teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşya servis sektöründe hizmet veren firmamız; en iyi servis veren firmalar arasındadır. Destek ihtiyaçlarınız için uzman ekibimiz destek vermektedir. Buzdolabı, fırın, ankastre, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi ve derin dondurucu cihazlar için bizi arayın.

Kurumsal servis hizmeti veren firmamız; müşteri memnuniyetini gözetmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi servis hizmeti vermek için hazırız. Hizmetlerimiz arasında Buzdolabı Servisi, Bulaşık Makinesi Servisi, Çamaşır Makinesi Servisi, Fırın Ankastre Servisi ve Elektrik Süpürgesi Servisi, Derin Dondurucu Servisi bulunmaktadır.

Hakkımızda

Misyon

Misyonumuz; beyaz eşya servis sektöründe müşterilerimize hızlı ve profesyonel çözümler sunmak.

Vizyon

Vizyonumuz; beyaz eşya servis sektöründe en iyi servis hizmeti vererek lider firma olmak.